سلام خدا جونم. سلام دنیای قشنگم.

امروز یه جورایی سرحال نبودم. نه که بد بوده باشم، نه، اما خب اونجوری که باید خوش نبودم. حتما خیلی ها مثل من بودن. اصلا از ت بدم میاد، اما واقعا نمیشه توجه نکرد و بی خیال بود. چطور میشه اخه؟؟؟ خدای من کجا نشستی جانا؟؟؟ این همهههه ظلم؟ این همه زور؟ این همه بدبختی؟؟؟ چرا آخه.

به جای اینکه روز عیدی حالمون خوب باشه کاری کردن داغون شیم. 

روز به این قشنگی مناسبت به این خوبی، هوا اینقددددر عالی. نشد که عالی باشیم.

خبر بنزین و حواشی این خبر. که دیگه همه دنیا خبر دار شدن.

از دیشب هنوز داره بارون می باره. خدایا به اندازه ی تمام این قطرات شکرت. یه سری آشناها عکس و فیلم گذاشتن توی اینستاشون از ییلاق. و خدای من چقدر برف پاییزی قشنگ بود. چقدر دلم خواست اونجا بودم. پس این همه سردی هوای امروز بی خودی نبود، بالا برف باریده بود که اینجا اینقدر سرد شده بود. امروز خواهری اینا اینجا بودن، به خواهری گفتم: به این می گن هوای پاییزی. هوا باید اینجور سرد باشه که معلوم شه پاییزه.

دتری مون امروز اصلا حالش خوب نبود. دورش بگردم که اینقدر اذیت میشه. تنش داغ بود از تب. خدایا کمکش کن، خدایا به دل کوچیکش رحم کن. خدایا برامون سلامت نگهش دار. 

دلم گرفته، کاش یکی بود توی این هوای دلبر با هم میرفتیم بیرون، اونی که باید بود. اونی که باید کنارش بودم. نمی دونم کیه اما باید می بود. دقیقا الان که بهش احتیاج دارم. کجای این دنیای بزرگ نشستی اخه؟؟؟ بدون من. من بدون تو ام، آخه خدا رو خوش میاد؟؟؟ واااای خدای من یا هواتو اینجوری دلبر نکن، یا دلبر جانو به ما برسون. والللاااااا به خدا یعنی چی آخه. 

خدایا دست دلم به هیچ کاری نمی ره. نه درس خودم، نه زبان هام، نه درس دانش آموزام، نه رمان خوندن، هیچی فقط دلم می خواد بشینم بنویسم اینجا، یا یکی باشه باهاش حرف بزنم، و ترجیحا حرف زدن نوشتاری. 

اون سری "مه" بهم گله کرد که من این همه بهت زنگ میزنم تو چرا بهم زنگ نمی زنی؟!!!  بعد دقیقا همونجا من پی بردم و مطمئن شدم شخصیت من اینجوریه که با نوشتن راحت ترم تا زنگ زدن. البته صحبت رو در رو هم خوبه اما تلفنی خیلی کم دوست دارم. تا اون موقع خیلی به این بعد شخصیتم اهمیت نمیدادم و بهش فکر نمی کردم. خب دیگه هر کسی یه جوره. منم اینجور.

خدایا جانا شکرت برای همه چیز. برای هوای این روزها هم الهی هزاااران بار شکرت.

خدایا نجاتمون بده. 

خدا جونم کمکم کن توی راهم گشایشی ایجاد بشه و سریعتر کارام درست شه. خدایا کمکم کن. 

اللهم صل علی محمد(ص) و آل محمد(ص).

اللهم عجل لولیک الفرج.

خدایا ,هوای ,دلبر ,شکرت ,خیلی ,باشه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان خرید و فروش فلزیاب دکتر ابی BAX_GTA فارسروید 1 / دانلود آهنگ و بازی اندروید شرکت اینترنتی مون گل