سلام خدا جونم. سلام دنیای قشنگم.

امروز عصری با بچه های باشگاه رفتیم بیرون. کافه گردی. با  "م"  و  "س"  و  "آ"  .

خدایا هزاران مرتبه شکرت خیلی خوش گذشت.

چند تا کافه مد نظرم بود اما بالاخره تصمیم گرفتم یکی رو انتخاب کردم. با بچه ها رفتیم اما دیدیم جاش خیلی کوچیکه و بوی سیگار هم اذیت می کرد. بنابراین رفتیم کافه مورد دوم. اونجا هم خوب نبود خیلی.

این شد که طی یک عملیات انتحاری اسنپ گرفتیم و کلا از اون خیابون رفتیم دو تا خیابون پایین تر و یه کافه ی خیلی قشنگ. خدا رو شکر جلوی بچه ها آبروم حفظ شد چون مسئول پیدا کردن کافه های دنج و قشنگ منم. خلاصه که هم جاش قشنگ بود هم پرسنل عالی بودن هم کیک هاش م بود واقعا. حدود دو ساعتی موندیم اونجا و کلی با بچه ها حرف زدیم. دیدم یه گوشه یه قفسه ی کتاب هست. اصلا امروز وقتی می خواستم برم سر قرار دلم می گفت یه کتاب ببر اونجا برای بچه ها بخون، چیزی مثل مجموعه اشعار نزار قبانی یا دیوان حافظ. اما خب نبردم. حالا که قفسه کتاب دیدم پا شدم بین کتابها گشتن. دیدم دیوان حافظ جان هست. برداشتمش. اومدم به بچه ها گفتم بیاین براتون فال بگیرم. و همه از ته دل ذوق کردن. برای تک تکشون جدا فال گرفتم. و خدایا شکرت. جان حافظ جواب همه رو واضح می داد. و من چقدر برای هزارمین بار بهش ایمان اوردم. و فال خودم که دیگه حرفی براش ندارم. یعنی عییین نیتم رو جواب داد. خدایا شکرت. خدای جانم چقدر جانی اخه. هزااار مرتبه شکرت.

امروز شکل معجزه بود برام. کاش می شد فیلم میگرفتم از تک تک لحظه هاش و مکالماتمون تا بمونه.

واقعا مونده بودم خودم در جواب فال ها. خیلی حال خوبی بود. البته فضای هنری زیبای کافه بی تاثیر نبود. کسب و کارشون پر برکت باشه الهی.

چند روزیه نمی دونم چرا دوست دارم ریمل بزنم.در صورتی که این همه سال اصلا نمیزدم. یعنی خیلییی خیلییی کم چون هر بار پخش میشد و من بدم میومد.اما الان یاد گرفتم چه کار کنم. چشمامو با ریمل بیشتر دوست دارم. مژه هام قشنگتر میشه. یه ذره آرایش خیلی لایت صورتی هم داشتم امروز حس کردم چهره ام باز تر و ماه تر شده. چقدر خوشم اومد و سرحال تر شدم. توی این هوای خنک. عالی بود.

فال امروزم:

نماز شام غریبان چو گریه آغازم   به مویه های غریبانه قصه پردازم

به یاد یار و دیار آنچنان بگویم زار   که از جهان ره و رسم سفر براندازم

الهی نتیجه ی نیتم سراسر خیر و برکت هست به امید خدا. 

خدایا بازم به اندازه ی بزرگیت شکرت.

اللهم صل علی محمد(ص) و ال محمد(ص).

اللهم عجل لولیک الفرج.

کافه ,خیلی ,رفتیم ,شکرت ,جواب ,چقدر ,دوست دارم ,خدایا شکرت ,دیوان حافظ ,کافه گردی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پرنیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. چگونه یک سایت آماده داشته باشیم؟ میوزیک دانلود پروژه دانشجویی آماده عکاسی مرداد بهین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروشگاه gtf2 شعر سپید سپید